Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, Święto Nauczycieli, ale tak naprawdę jest to święto całej społeczności szkolnej. Czym bowiem byłaby szkoła bez Uczniów, zatroskanych o ich dobro Rodziców, Nauczycieli i pracowników Administracji oraz Obsługi?

Dopiero wszyscy razem tworzymy żywy organizm, który może pięknie się rozwijać dzięki zaangażowaniu, ciekawym pomysłom, bezinteresownej współpracy i możliwościom dialogu.

Dyrekcja Szkoły składa wszystkim Nauczycielom, Pracownikom i Rodzicom serdeczne podziękowania za ogromny trud i wysiłek, za oddanie sprawom Szkoły, za wszelkie uwagi, za otwartość na rozwiązywanie pojawiających się trudności, a przede wszystkim za serce i czas, jaki poświęcają Państwo dla wspólnego dobra, jakim jest niewątpliwie troska o losy naszych Uczniów. Choć czasy są trudne, a przed nami wielka niewiadoma, która pewnie niejednemu spędza sen z powiek, postarajmy się czerpać wiele radości z prostych, codziennych wyzwań i pomagajmy sobie nawzajem, by zachować spokój i jak najlepsze warunki do pracy.

 

Dyrektor Szkoły

Adrianna Szmyt