Zakończenie roku szkolnego

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2019/2020 zakończony, a przed nami dwa miesiące wakacji! Uroczyste zakończenie roku szkolnego, które miało miejsce 26 czerwca 2020 r., zgromadziło w Auli im. Jana Karnyskiego, dyrekcję szkoły, uczniów oraz wychowawców. 

Nadszedł właśnie ten długo wyczekiwany przez wszystkich dzień – zakończenia roku szkolnego. Roku odmiennego od wszystkich dotychczasowych. Jak podkreślała Pani Dyrektor Adrianna Szmyt, życie pisze nam różne scenariusze, do których czasami musimy się przyzwyczaić i dostosować. Dyrekcja podziękowała wszystkim rodzicom, uczniom i pracownikom szkoły za trud włożony w zdalne nauczanie.

W imieniu Rady Rodziców OSB został odczytany list, w którym rodzice dziękują dyrekcji, wychowawcom, wszystkim nauczycielom, za miniony – inny niż wszystkie – rok szkolny.

Po uroczystym ślubowaniu na sztandar szkoły naszych tegorocznych absolwentów, przyszedł czas na wręczenie nagród i świadectw z biało-czerwonym paskiem najlepszym uczniom, a także dyplomów i podziękowań tym, którzy wyróżnili się w zakończonym roku szkolnym imponującymi wynikami w nauce oraz bardzo dobrym zachowaniem.

Warto dodać, że pięknym gestem w stronę uczniów klasy IX, okazały się podziękowania od uczniów klasy I, którzy odebrali swoje świadectwa z rąk wychowawczyni – prof. Krystyny Jurewicz.

Z całego serca dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie pięknych nagród książkowych dla najlepszych uczniów, które zostały wręczone w dniu zakończenia zajęć dydaktycznych.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, które wykonał Pan Tomasz Rutkowski.