Wycieczki klasowe

Głównym celem szkolnych wycieczek jest realizacja zadań wychowawczo – dydaktycznych szkoły, programu nauczania, jego określonych haseł i tematów. Wycieczki szkolne są głównie formami pracy dydaktyczno – wychowawczej szkoły, umożliwiającymi uczniom bezpośrednie poznanie środowiska własnego regionu czy ojczystego kraju – ich właściwości geograficznych, kulturowych, gospodarczych, historycznych i etnicznych.

Klasa 1 odkrywa Mazury!

Relacja z wycieczki na Mazury. Aktywny wypoczynek i oczywiście klasowa integracja!

Wycieczka klasy V do Torunia

Wierszem pisane – wspomnienia klasy V z wycieczki do Torunia Rzecz niezwykła się dziś stała – Na wycieczce klasa cała! Karaoke w autokarze, każdy siedzi już z kimś w parze. Do Torunia dojeżdżamy, świetny humor dzisiaj mamy! Jeszcze nikt w to nie dowierza,...