Stypendia artystyczne

Stypendyści Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznawane jest uczniom szkół artystycznych, którzy uzyskują wysoką średnią ocen z przedmiotów zawodowych lub są laureatami konkursów krajowych bądź międzynarodowych

2018/2019 – Nikola Dworecka i Mikołaj Czyżowski

2017/2018 – Zofia Dzedzej i Mikołaj Czyżowski

2016/2017 – Zofia Dzedzej i Oliwia Górecka

2015/2016- Zofia Dzedzej, Oliwia Górecka i Adam Huczka

2014/2015- Zofia Dzedzej, Oliwia Górecka i Magda Studzińska

2013/2014- Oliwia Górecka

2012/2013- Paweł Nowicki, Kristóf Szabó

2011/2012

2010/2011- Anita Łapińska, Tomasz Fabiański, Natalia Rakowska, Antonina Ziąbska

2009/2010- Zuzanna Kidziak

2008/2009- Zuzanna Kidziak

2007/2008

2006/2007- Aneta Wira, Bartosz Zyśk

2005/2006- Weronika Frodyma

2004/2005- Weronika Frodyma

2003/2004- Zofia Knetki

2002/2003

2001/2002

2000/2001- Agnieszka Szymańska

1999/2000- Dagmara Dryl

 

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

2018/2019 – Nikola Dworecka

2016/2017 – Anna Jóźwik

2015/2016- Natalia Kamińska

2012/2013- Beniamin Citkowski

2011/2012 – Marika Ostrowska

2010/2011- Aneta Sawicka

2009/2010- Aneta Sawicka

2008/2009- Anna Hop

2007/2008- Emilia Witowska

2005/2006- Magdalena Śmigielska

2004/2005-Weronika Frodyma

2003/2004- Alicja Złoch

 

Stypendyści Fundacji Balet

Stypendium Fundacji Balet w Szczecinie przyznawane jest corocznie najlepszym uczniom polskich szkół baletowych i ma na celu wspieranie ich rozwoju artystycznego

2018/2019 – Nikola Dworecka, Alan Polański

2017/ 2018- Łucja Pluta, Mikołaj Czyżowski

2016/ 2017 – Barbara Derleta, Olaf Przybytniak

2015/ 2016- Zofia Dzedzej, Adam Huczka

2014/ 2015- Oliwia Górecka, Petryk Łempicki

2013/ 2014- Lena Obłuska, Stanisław Węgrzyn

2012/ 2013- Beniamin Citkowski, Ariadna Herzig

2011/ 2012- Natalia Rakowska, Zuzanna Kidziak

2010/ 2011- Radosław Rusiecki

2009/ 2010- Anita Łapińska, Jakub Gut

2008/ 2009- Patryk Walczak

2006/ 2007 – Martyna Wójcik

2005/ 2006 – Norbert Łukaszewski

1999/ 2000- Grzegorz Kwiatkowski

1998/ 1999- Beata Giza, Bernadetta Wojdat