Mikołajkowy spacer uczniów klasy 2

16 grudnia 2019r. uczniowie klasy II wraz z wychowawcą uczestniczyli w mikołajkowym spacerze uliczkami Starego Miasta. Przewodnikiem po Starówce była Pani pracująca w Stowarzyszeniu Przewodników „Złota Kaczka”.

Każde spotkanie z wykwalifikowanym przewodnikiem Stowarzyszenia jest artystyczno-historyczną podróżą pełną informacji przekazywanych za pomocą zarówno tradycyjnych, jak i niekonwencjonalnych sposobów. Interaktywne ujęcie tematu, z wykorzystaniem m. in. fotografii, jest specjalnie przygotowywane dla małych i dużych mieszkańców Warszawy oraz turystów z kraju i ze świata.

Wycieczka prowadzona była przez profesjonalnych, licencjonowanych przewodników miejskich, pilotów wycieczek z wieloletnim doświadczeniem turystycznym, wśród których są historycy sztuki, architekt, kulturoznawcy, historycy, psycholog, filolodzy, lektorzy języków obcych.

Członkowie Stowarzyszenia „Złota Kaczka” to entuzjaści, którzy wiedzą, co znaczy jakość w turystyce, posiadają cenne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz dorosłymi, odnoszą sukcesy w wielu dziedzinach (publikacje przewodników, publikacje popularnonaukowe z zakresu historii sztuki, opowiadania o tematyce historycznej i fantasy, scenariusze gier fabularnych, konkursy architektoniczne).

Dziękujemy Pani Annie Pawliczko za polecenie wartościowego programu i organizatora wycieczki.