„Bądź dobry dla ludzi!” – projekt międzyszkolny

W piątek 20 grudnia 2019r., tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia, odbyła się premiera szkolnych jasełek. W tym roku miała ona wyjątkowy charakter. „Bądź dobry dla ludzi!” to widowisko, które jest syntezą teatru, tańca i muzyki wykonywanej na żywo – a ten ostatni akcent, za sprawą naszych gości – Uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych numer 1 w Warszawie.

Historię narodzin Chrystusa przypomnieli nam uczniowie klasy II OSB, którzy przy pomocy pedagogów szkoły – prof.  Aleksandry Siemiątkowskiej (choreografia) oraz prof. Gabriela Mania (scenariusz i reżyseria), wiernie oddali klimat narodzin oczekiwanego Zbawiciela.

Spektakle będzie można zobaczyć także:

13 stycznia o godz.12:00 i 14:00 – w Ołtarzewie,
19 stycznia o godz.16:00 – w pałacu PAN w Jabłonnie
28 stycznia o godz.15:45 w Auli im.Jana Karnyskiego na I piętrze szkoły.

W imieniu Uczniów i Pedagogów zaangażowanych w powstanie jasełek, pragniemy serdecznie podziękować Dyrekcjom Szkół, wszystkim Rodzicom odpowiedzialnym za kostiumy, scenografię i bogatą charakteryzację aktorów.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć! Do zobaczenia na spektaklach!

W poniedziałek 13 stycznia 2020r. odbyły się dwa spektakle jasełkowe na Scenie Ołtarzew. Dziękujemy Pani Burmistrzowi, księdzu proboszczowi, gospodarzom i obsłudze sceny oraz Radzie Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Ołtarzewie – za gościnne przyjęcie oraz smakowity poczęstunek. Galerię zdjęć z występów prezentujemy poniżej.