Ogólnopolskie Spotkania Konkursowe Młodych Tancerzy

2016

VII edycja „Poznań 2016”

Wyróżnienia i statuetki otrzymali:

Klasa IV

Natalia Augustyniak OSB Łódź; przygotowanie: M. Redlewska
Nikola Dworecka OSB Warszawa; przygotowanie: D. Biernacka, K. Jurewicz
Kasper Górczak OSB Łódź; przygotowanie: J. Gęsikowski,M. Redlewska
Marcel Kuszyk OSB Poznań; przygotowanie: R. Baranowski, A. Fertała
Julia Niekowal OSB Gdańsk; przygotowanie: A. Karpuhina, A. Morawiec
Jagoda Rusek OSB Poznań; przygotowanie: A. Myszkowska

Klasa V

Łukasz Bałoniak OSB Poznań; przygotowanie: E. Aksamitowska, P. Malicki
Mikołaj Czyżowski OSB Warszawa; przygotowanie: R. Świerczek, P. Andrzejewska
Weronika Kopacz OSB Warszawa; przygotowanie: A. Złoch, P. Andrzejewska
Helena Kozaczko OSB Poznań; przygotowanie: E. Aksamitowska, K. Adamczak-Kasprzak, K. Frąckowiak
Julia Rogowska OSB Gdańsk; przygotowanie: A. Goździk
Bogumiła Rozwadowska OSB Gdańsk; przygotowanie: A. Goździk, A. Morawiec

Inne nagrody:

Nagrodzeni nauczyciele:

Danuta Biernacka – OSB Warszawa
Jerzy Gęsikowski – OSB Łódź
Paulina Andrzejewska – OSB Warszawa
Agnieszka Fertała – OSB Poznań
Bogumiła Sołek – OSB Łódź

Nagrody Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej:

Kasper Górczak; klasa IV OSB Łódź
Nikola Dworecka; klasa IV OSB Warszawa
Mikołaj Czyżowski; klasa V OSB Warszawa
Weronika Kopacz; klasa V OSB Warszawa

 Nagrody Prezesa Związku Artystów Scen Polskich:

Kasper Górczak; kl. IV OSB Łódź
Nikola Dworecka; kl. IV  OSB Warszawa
Natalia Augustyniak; kl. IV  OSB Łódź
Weronika Kopacz; kl. V OSB Warszawa

Nagroda Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Rusek Jagoda; kl. IV  OSB Poznań

Nagroda Dyrektora PTT – Ewy Wycichowskiej

Marcel  Kuszyk; kl. IV OSB  Poznań
Jagoda Rusek; kl. IV OSB Poznań
Nikodem Bialik; kl.V OSB Gdańsk
Bogumiła Rozwadowska; kl.V OSB Gdańsk

Nagroda Dyrektora Konkursu – Mirosława Różalskiego

Łukasz Bałoniak; kl.V OSB Poznań

Nagrody specjalne otrzymali:

Korpacka Zofia OSB Gdańsk; przygotowanie: A. Karpuhina, A. Morawiec
Sitek Oliwia OSB Warszawa; przygotowanie: E. Raczyńska-Warzec
Byrska Patrycja OSB Warszawa; przygotowanie: D. Biernacka, M. Borowiec
Merda Karolina OSB Poznań; przygotowanie: R. Baranowski
Pytlewska Marika OSB Gdańsk; przygotowanie: A. Goździk
Mielczarek Antonia OSB Warszawa; przygotowanie: A. Złoch, P. Andrzejewska
Pluta Łucja OSB Warszawa; przygotowanie: A. Złoch
Wiśniewska Martyna OSB Bytom; przygotowanie: J. Orzechowska, A. Śmiganowska
Niekowal Julia OSB Gdańska
Walentowicz Igor OSB Warszawa; przygotowanie: R. Świerczek
Załuska Agata OSB Gdańsk; przygotowanie: A. Karpuhina, A. Morawiec
Banaszak Maria OSB Poznań; przygotowanie: E. Aksamitowska, K. Adamczak-Kasprzak, K. Frąckowiak
Iwan Inga OSB Poznań; przygotowanie: E. Aksamitowska, K. Frąckowiak
Sztylka Natalia OSB Poznań; przygotowanie: A. Myszkowska
Kozaczko Helena OSB Poznań

2014

VI edycja „Bytom 2014”

Wyróżnienia i statuetki otrzymali:

Klasa III

Bałoniak Łukasz – OSB Poznań
Czyżowski Mikołaj – OSB Warszawa
Kaczkowska Małgorzata – OSB Łodź
Kopacz Weronika – OSB Warszawa
Olejnik Helena – OSB Warszawa
Pluta Łucja – OSB Warszawa
Rogowska Julia – OSB Gdańsk

klasa IV

Boniszewska Anita – OSB Warszawa
Borycka Natasza – OSB Gdańsk
Dzedzej Zofia – OSB Warszawa
Dudzik Aleksandra – OSB Łódź
Małysz Amelia – OSB Poznań
Rymek Maja – OSB Bytom
Rucińska Zofia – OSB Gdańsk
Studzińska Magda – OSB Warszawa
Szczerbiak Klaudia – OSB Łódź

Inne nagrody

Nagrodzeni nauczyciele:

Ewa Aksamitowska – OSB Poznań
Elżbieta Raczyńska-Warzec – OSB Warszawa

Nagrody Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej:

Dąbek Gabriela – OSB Bytom
Dumoucel Mila – OSB Łódź
Kozaczko Helena – OSB Poznań
Mierzejewska Klaudia – OSB Gdańsk

Nagrody Prezesa Związku Artystów Scen Polskich:

Bałoniak Łukasz – OSB Poznań
Pluta Łucja – OSB Warszawa
Dzedzej Zofia – OSB Warszawa
Dudzik Aleksandra – OSB Łódź

Nagroda publiczności:

Parzoch Karolina – OSB Bytom